Cloud

Първа група  

3 – 4 години

Втора група

4 – 5 години

Трета група ПГ

5 – 6 години

Четвърта група ПГ

6 – 7 години

Яслена група

1. 6 – 3 години



  • 3 – 4 години

    img
    img

    I A Група

    Учители: Светлана Недева, Теодора Димитрова, Светла Малинова

    Седмична програма

  • 3 - 4 години

    img
    img

    I Б Група

    Учители: Камелия Богданова, Цветомира Колева, Мария Христова

    Седмична програма

  • 4 - 5 години

    img
    img

    II A Група

    Учители: Таня Петрова, Иванка Трифонова, Нели Младенова

    Седмична програма

  • 4 - 5 години

    img
    img

    II Б Група

    Учители: Димитринка Малинина , Силвия Ангелова, Илияна Гошева

    Седмична програма

  • 5 - 6 години

    img
    img

    III А Група

    Учители: Йоанна Вачева, Радостина Спасова, Камелия Първанова

    Седмична програма

  • 5 - 6 години

    img
    img

    III Б Група

    Учители: Славка Василева, Натали Бундакова, Радка Милева

    Седмична програма

  • 6 – 7 години години

    img
    img

    IV A Група

    Учители: Ивка Трънска, Лидия Станчовска, Дочка Стилянова

    Седмична програма

  • 6 - 7 години

    img
    img

    IV Б Група

    Учители: Таня Стефанова, Светла Миленкова, Надя Григорова

    Седмична програма

  • 1. 6 – 3 год

    img
    img
    img
    img
    img
    img
    img
    img

    Първа ясла

    Учители: мед. с. М. Радкова, мед. с. Л. Груева

    Седмична програма

  • 1. 6 – 3 год

    img
    img

    Втора ясла

    Учители: мед. с. Сн. Найденова, мед. с. П. Александрова

    Седмична програма

Учебни групи

Детска градина Ян Бибиян

ГрупаУчители
Помощник възпитател
E-mailТелефон на групата
I A

Светлана Недева
Теодора Димитрова
Светла Малинова

qnbibiqn.01@abv.bg0879/398448
I Б

Камелия Богданова
Цветомира Колева
Мария Христова

qnbibiqn.08@abv.bg0879/398443
II A

Таня Петрова

Иванка Трифонова

Нели Младенова

qnbibiqn.02@abv.bg0879/398442
II Б

Димитринка Малинина

Силвия Ангелова

Илияна Гошева

qnbibiqn.04@abv.bg0879/398449
III А

Йоанна Вачева

Радостина Спасова

Камелия Първанова

qnbibiqn.06@abv.bg0879/398444
III Б

Славка Василева

Натали Бундакова

Радка Милева

qnbibiqn.05@abv.bg0879/398445
IV A

Ивка Трънска

Лидия Станчовска

Дочка Стилянова

qnbibiqn.07@abv.bg0879/398446
IV Б

Таня Стефанова

Светла Миленкова

Надя Григорова

qnbibiqn.03@abv.bg0879/398447
Първа ясла

мед. с. М. Радкова

мед. с. Л. Груева

qnbibiqn.09@abv.bg0879/398440

Втора ясла

мед. с. Сн. Найденова

мед. с. П. Александрова

qnbibiqn.10@abv.bg0879/398441

 

Ян Бибиян

Учебни програми

уч. год. 2021/2022

  • 3 – 4 години

    img
    img

    I A Група

    Учители: Светлана Недева, Теодора Димитрова, Светла Малинова

    Седмична програма

  • 3 - 4 години

    img
    img

    I Б Група

    Учители: Камелия Богданова, Цветомира Колева, Мария Христова

    Седмична програма

  • 4 - 5 години

    img
    img

    II A Група

    Учители: Таня Петрова, Иванка Трифонова, Нели Младенова

    Седмична програма

  • 4 - 5 години

    img
    img

    II Б Група

    Учители: Димитринка Малинина , Силвия Ангелова, Илияна Гошева

    Седмична програма

  • 5 - 6 години

    img
    img

    III А Група

    Учители: Йоанна Вачева, Радостина Спасова, Камелия Първанова

    Седмична програма

  • 5 - 6 години

    img
    img

    III Б Група

    Учители: Славка Василева, Натали Бундакова, Радка Милева

    Седмична програма

  • 6 – 7 години години

    img
    img

    IV A Група

    Учители: Ивка Трънска, Лидия Станчовска, Дочка Стилянова

    Седмична програма

  • 6 - 7 години

    img
    img

    IV Б Група

    Учители: Таня Стефанова, Светла Миленкова, Надя Григорова

    Седмична програма

  • 1. 6 – 3 год

    img
    img
    img
    img
    img
    img
    img
    img

    Първа ясла

    Учители: мед. с. М. Радкова, мед. с. Л. Груева

    Седмична програма

  • 1. 6 – 3 год

    img
    img

    Втора ясла

    Учители: мед. с. Сн. Найденова, мед. с. П. Александрова

    Седмична програма

В ДГ № 28 „Ян Бибиян“ образователната дейност се провежда със следните програми:

  • “Чуден свят”- изд. “Просвета”
  • “Аз съм в детската градина”- изд. “Изкуства”
  • “Златно ключе”- изд. “Бит и техника”

 

Всяка група прилага и интерактивно обучение